Sünnipäeva aeg!

18.ndal veebruaril algas taas stressi rohke kool. Õnneks 23.veebruaril oli mul kohe ka sünnipäev ning sai kohe pikast kooli nädalast lõdvemaks lasta.

22.veebruaril plaanisime perega koos välja minna. Mõeldud-tehtud! Isa broneeris siis “The Bundi” lähedale restoranis meile laua ning reede õhtul sai sinna ka mindud. Esmalt võtsime metroo, siis takso ning siis üle jõe minnes võtsime praami. Omapärane reis sai tehtud, et restorani jõuda…
Jah, restoran oli perfektse asukoha peal! Nimelt täpselt vaatega uuele linna osale, kus kõrgustesse laiuvad pilvelõhkujad ning välkuvad tuled tekitavad imepärase koosluse, mille kogemiseks peab seda ise nägema! See on kohati midagi motiveerivat, mida need inimesed 30 aastaga siin korda saatnud on ning tekitab sinus endas tunde seda sama teha – elus edukas olla!
Sõime traditsioonilisi hiina roogi ning hiina pikki nuudleid. Nimelt hiinas tordi kommet vanasti ei olnud ning sünnipäeva ajal söödi PIKKA NUUDLIT. Pikk nuudel tähendabki seda, et see oli ÜKS nuudel, mis oli oma mitmekümneid meetreid pikk ning täitis kogu sinu kausi. Pika nuudli söömine igal sünnipäeval pidavat tooma õnne ning pikka eluiga! Ehk minug eluiga sai pikendatud paari aasta võrra…
Lõpus sõime veel torti, mille ema ja õde olid pagariärist valinud. Kuuldavasti pidanud see kõige parema väljanägemisega tort olema. Tordil olid ka küünlad, mis tähistasid minu 18.ne aasta täitumist. Paluti siis küünlad ka ära puhuda ning väikse mõtlemise ajajooksul sai ka väike soov välja mõeldud.

Peale õhtusööki liikusime siis panoraamile jalutama ja niisama pilte tegema, nagu hiinas kord traditsiooniks on! Jalutasime pikalt ning rääkisime pikalt, õhtu oli pikk ning meeldejääv. Polnud mille üle kurta, elu oli nagu filmis!

Järgmine päev, laupäeval, käisin siis sõpradega tähistamas ning pitsat söömas. See õhtu läks ka hästi ning tekkis tunne, et polekski nagu kodust ära. Siin on juba uued sõbrad ning tegemised veelgi huvitavamad, kui nad eestis olid.

Lõpetuseks ütleks, et pole üldse pahagi! Sai natukene teistmoodi oma 18.sünnipäeva tähistatud ning olen ise väga rahul sellega!

Loodan, et Teil möödus samal ajal ka Vabariigi aastapäev hästi!

(Järgmises postituses räägin pikalt ja igavalt minu õpingutest ja muudest plaanidest)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s