Tervist!

Mina olen Taavi Altpuu, 17.aastane noormees, kes on võtnud nõuks minna vahetusõpilaseks Hiina Rahvavabariiki.

Miks Hiina? Sest Aasia on mulle alati olnud sümpaatne. Sealsed traditsioonid, söögid, käitumistavad ning muud pisiasjad on võrreldes Eurooplase eluga täiesti erinevad. Ma ei tea miks, aga mulle lihtsalt meeldib Aasia! Kui olin oma vanematega enda soovist vahetusõpilaseks minemisest rääkinud, soovitasid nad mulle sihtriigiks Hiinat. Lugedes Hiina kohta huvitavaid ajaleheartikleid ning palju muud, sai selgeks, et sinna soovin ma kõige rohkem! Mõeldud-tehtud…

Sai otsima hakatud sponsoreid, kes minu ettevõtmist toetaks ning niiviisi see asi läks. Nüüd olen jõudnud sinnamaani, et paari päeva pärast hakkan ära lendama. Selle aja jooksul olen saanud mitmeid uusi kontakte ning uusi kogemusi, mida tavaline kooliõpilane kuidagi muud moodi ei omanda!

Kuid Hiina on veel mitmeski muus mõttes minule see “õige” sihtriik. Kuna Hiina on majanduslikult väga aktiivne piirkond, soosib see minu väljavaateid tulevikus. Hiina keele omandamisel on võimalik tööd leida mitmetes valdkondades.

Eesmärk tulevikuks: Soovin omandada hiina keele heale kirjutamis- ja suhtlustasemele, et peale gümnaasiumi lõppu oleks võimalus minna Hiina ülikooli õppima!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s