Tervist!

Mina olen Taavi Altpuu, 17.aastane noormees, kes on võtnud nõuks minna vahetusõpilaseks Hiina Rahvavabariiki.

Miks Hiina? Sest Aasia on mulle alati olnud sümpaatne. Sealsed traditsioonid, söögid, käitumistavad ning muud pisiasjad on võrreldes Eurooplase eluga täiesti erinevad. Ma ei tea miks, aga mulle lihtsalt meeldib Aasia! Kui olin oma vanematega enda soovist vahetusõpilaseks minemisest rääkinud, soovitasid nad mulle sihtriigiks Hiinat. Lugedes Hiina kohta huvitavaid ajaleheartikleid ning palju muud, sai selgeks, et sinna soovin ma kõige rohkem! Mõeldud-tehtud…

Sai otsima hakatud sponsoreid, kes minu ettevõtmist toetaks ning niiviisi see asi läks. Nüüd olen jõudnud sinnamaani, et paari päeva pärast hakkan ära lendama. Selle aja jooksul olen saanud mitmeid uusi kontakte ning uusi kogemusi, mida tavaline kooliõpilane kuidagi muud moodi ei omanda!

Kuid Hiina on veel mitmeski muus mõttes minule see “õige” sihtriik. Kuna Hiina on majanduslikult väga aktiivne piirkond, soosib see minu väljavaateid tulevikus. Hiina keele omandamisel on võimalik tööd leida mitmetes valdkondades.

Eesmärk tulevikuks: Soovin omandada hiina keele heale kirjutamis- ja suhtlustasemele, et peale gümnaasiumi lõppu oleks võimalus minna Hiina ülikooli õppima!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s